Ankara Sigorta iş ilanları

ELEMAN ARAYAN: Teknik Eleman / GENESİS SİGORTA / Çankaya
- Tercihen tecrübeli ya da birden fazla sigorta şirketi ekranını kullanmayı bilen, - Sigortacılık alanında uzmanlaşmayı hedeflemiş, - Segem belgesi almış ya da alabilecek altyapısı olan, - Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, - Kariyer hedefi olan Bay veya bayan eleman alınacaktır.
26-06-2014
iş arayan: Sigorta Teknik Personel / Yakup TOPUZ / Keçiören
MYO Sigortacılık mezunuyum 2 yıla yakın Sigortacılık tecrübem var Sürekli olarak çalışabileceğim, tercihim bütün branşlarda faaliyet gösteren bir acente olması.. Bilgisayar kullanımı ve insanlarla iletişimim oldukça kuvvetli...
19-06-2014
iş arayan: SİGORTA ELEMANI / SELEN / Altındağ
Yaklaşık 1,5 sene GAZETE SERİ İLAN REKLAM AJANSI'nda GAZETE SERİ İLAN REKLAM SORUMLUSU olarak çalıştım. Pazarlama Satış konusunda kendime güveniyorum. Bu yıl da açıktan BANKACILIK SİGORTACILIK Bölümünü okumak için tercih yapacağım. ( 0543 692 1784 )
17-06-2014
ELEMAN ARAYAN: ACENTEMİZE DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAK / BEYAZ ZİRVE / Etimesgut
ETİMESGUTDA BULUNAN ACENTEMİZE DENEYİMLİ ELEMAN ALINACAKTIR.TEL:0554 540 00 45
06-02-2014
ELEMAN ARAYAN: Bireysel Emeklilik Sigorta Portföy Yöneticisi / VASA Sigorta.Ara.Hiz.Ltd.Şti. / Çankaya
Bireysel Emeklilik Sistemi ve Hayat Sigortası alanlarında 16 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ile kurulan şirketimizde görev yapacak takım arkadaşları aramaktayız. - Tercihen dört yıllık yükseköğretim kurumlarından mezun veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksekokulları mezunu, - Hedef odaklı çalışarak, performansa bağlı yüksek gelir hedefleyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, sonuç odaklı çalışmayı seven, - İnsan ilişkileri ve sözlü ifade yeteneği güçlü, - İkna kabiliyeti yüksek, - Takım çalışmasına yatkın, - Satış ve Satış Yöneticiliği konusunda uzmanlaşmayı hedeflemiş, - Fark yaratabileceğiniz, kendinizi sürekli geliştirebileceğiniz, kaliteli ve eğlenceli bir iş ortamında çalışma imkânı sunuyoruz.
31-01-2014